Jak szyję pluszaki?


Tym razem przygotowałam wam ponownie serie zrób to sam, ale w stylu krok po kroku. To taki krótki instruktaż, jak stworzyć filcowego misia. Wszystko to po to, abyście i wy mogli spróbować swoich sił w produkcji domowych zwierzątek. Na końcu wpisu znajdziecie także okienko, z możliwością pobrania szablonu. Pierwszy raz wykonywałam szablon w programie graficznym, więc mam nadzieję, że spełni swoją rolę. Ale o tym przekonajcie się już sami. Zapraszam.https://drive.google.com/file/d/0B8VLfpnmWXZhLTVzY2t2d1o1MEk/view

Mam nadzieję, że mój instruktaż jest w miarę czytelny. Ostatnio udało mi się znaleźć także nowy sklep internetowy, w którym można kupić naprawdę dobrej jakości filc w fajnych cenach, a także wypełniacze do zabawek itp. Byłam niesamowicie zaskoczona po otwarciu paczki, gdyż te materiały, które wykorzystywałam do wcześniejszych robótek nie mogły się im równać. Jeżeli i wy lubicie takie zajęcia, to polecam wam tym bardziej. Link do sklepu znajdziecie w górnym menu lub na samym dole mojego bloga. Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytania dotyczące tutorial'u, to piszcie w komentarzach lub skontaktujecie się prywatnie w zakładce kontakt.
Pozdrawiam cieplutko :)

Komentarze

  1. Jakiż on uroczy! Chyba nawet skuszę się do wydruku szablonu i zrobieniu takiego pięknisia! Pozdrawiam i życzę weny w szyciu zwierzątek. Zapraszam też do mnie, niedawno skończyłam moje pierwsze poważne dzieło - smoka!
    http://hindayaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Super ten misio :)) Bardzo słodki i uroczy:)) Dziękuję za tutorial. Myślę, że spróbuję :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza